Usługi

Wycieczki szkolne

Na autokarowe wycieczki szkolne dobieramy naszych najlepszych kierowców z odpowiednim doświadczeniem i podejściem aby zapewnić waszym dzieciom bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi takie jak: wynajem busów na wycieczki szkolne, przewóz uczniów, biwaki, zielone szkoły , przewozy sportowców na turnieje, mecze i inne wydarzenia, a także zapewnienie transportu do szkół. Oferujemy wyjazdy jedno lub kilkudniowe, więc jeżeli w najbliższym czasie pragniesz wyjechać ze swoją klasą, zadzwoń do nas i zapytaj o specjalną ofertę dla Twojej szkoły.

Przewozy turystyczne

Wynajmujemy busy lub autokary dla grup zorganizowanych. W naszej flocie znajdują się wysokiej klasy autokary i busy wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne by zagwarantować bezpieczną podróż. Doświadczenie które zdobyliśmy pozwala nam swobodnie poruszać się po drogach całej europy. W naszej pracy zawsze dbamy o terminowość i zadowolenie podróżujących. Nasza kadra zawiera doskonale przeszkolenie kierowców, z minimalnym 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Daje to państwu pewność, iż każda podróż odbyta naszymi pojazdami jest komfortowa, dobrze zorganizowana i co najważniejsze bezpieczna.

Dowóz pracowników

Proponujemy także usługi w zakresie dowozów pracowniczych. Obsługujemy spotkania biznesowe, konferencje oraz wszelkie szkolenia firmowe. Nasze busy i autokary zawsze są podstawione na umówioną godzinę, dlatego możecie być Państwo pewni, iż zawsze dotrzymujemy danego słowa. Obsługujemy małe i duże firmy, oraz klientów indywidualnych, dlatego każdy transport pracowniczy jest wyceniany indywidualnie z kontrahentem. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Proponujemy rozsądne ceny mające na celu nawiązanie długiej współpracy i zachęcenie do podróżowania tylko naszymi autokarami.

Przejazdy okolicznościowe

Oferujemy kompleksowe przewozy okolicznościowe. W ofercie znajdą Państwo przewozy gości na wesela, komunie, imieniny, urodziny, rocznice. Świadczone przez nas usługi opieramy na profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu gdyż w branży istniejemy od 1997 roku. Jesteśmy punktualni i niezawodni, dlatego zawsze można na nas liczyć w zakresie przewozu osób. Dysponujemy flotą transportową zdolną do przewiezienia kilkuset osób. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość negocjacji cen.

wynajem autobusów